Живе пиво від найкращих українських виробників


Асортимент присутній не на всіх магазинах, уточнюйте асортимент та здійснюйте ПОПЕРЕДНІ ЗАМОВЛЕННЯ через додатки:
Мюнхенське нефільтроване 
Мюнхенське нефільтроване 
Ціна: 39,90 грн/л
Зберігає класичні нотки одного з кращих сортів пива, представлених в Україні - «Мюнхенського світлого» (приємну хмільну гірчинку, різкість, насиченість і неперевершений післясмак), при цьому нефільтроване набуло оксамитову м'якість, більш виражений смак солоду і хмелю.
Вайсбург
Вайсбург
Ціна: 39,90 грн/л.
Пиво має неперевершений чистий солодовий смак з приємно вираженою хмільною гіркотою. Охолоджене пиво прозорого бурштинового кольору зі стійкою шапкою піни і «росою» на келиху вгамує спрагу навіть найвибагливішого покупця, залишаючи після кожного ковтка відчуття спокуси і насолоди.
Московське «ВІСТ»
Московське «ВІСТ»
Ціна: 33,90 грн/л.
Світле фільтроване пиво. З додаванням рису, що робить його більш м’яким. Післясмак з легенькою гірчинкою.
Запорізька Ніч «ВІСТ»
Запорізька Ніч «ВІСТ»
Ціна: 32,90 грн/л.
Золотисто-каштанове напівтемне фільтроване пиво з лавинним ефектом. У це пиво входять три види солоду: світлий, карамельний і палений, які дарують пиву приємний відтінок випічки, а так само легку солодову солодкість і благородний хлібний смак.
Жигулівське Фірмове
Жигулівське Фірмове
Ціна: 34,90 грн/л.
Світле легке пиво, зварене за спеціальною рецептурою справжнього пива. «Жигулівське Фірмове» пропонує свіжий смак живого пива, а з ним і приємні спогади про минуле в теплій компанії друзів. Має легкі солодові тони, трохи трав'янисто-зернових ноток.
Жигулівське Умань
Жигулівське Умань
Ціна: 38,90 грн/л.
Пиво має незабутній легкий смак солодового напою в поєднанні з хмільною гіркотою. Прозорий ячмінний колір, відмінно скомбінований і яскраво виражений букет смакових якостей пінистого пива «Жигулівське» не залишить байдужим навіть самого прискіпливого гурмана.
Мюнхенське
Мюнхенське
Ціна: 33,90 грн/л.
Світле фільтроване пиво з додаванням рису. Тягуче з хорошим хмільним відтінком. Аромат яскравий, виразний, хмільний, трохи трав'яний. Смак м'який, солодкуватий, з гірчинкою, яка на початку з'являється слабо, потім все більше проступає. Післясмак чітко-гіркий.
Карамельне 
Карамельне 
Ціна: 31,90 грн/л.
Напівтемне пиво з солодовим смаком, з відчутним присмаком карамельного солоду і хмільною гіркотою.
Німецьке
Німецьке
Ціна: 33,90 грн/л.
Німецьке пиво (пілзнер) світлий нефільтрований сорт. Має характерний пивний аромат і м'який смак хмелю. Необхідними умовами виробництва справжнього Пілзнера є використання світлого солоду, м'якої води і, що найважливіше, жатецького хмелю.
Жигуль класичний
Жигуль класичний
Ціна: 27,90 грн/л.
Пиво «Жигуль класичний» - cвітле пиво з традиційним смаком і яскраво вираженою хмільною гіркотою.
Микулин 900 
Микулин 900 
Ціна: 36,90 грн/л.
Світле пиво Микулин 900 володіє солодовим ароматом. Має характерний м'який солодовий смак з легким присмаком хмелю, з освіжаючою хмільною гіркотою в післясмаку. Пиво приготовлено з додаванням рису, за рахунок чого вдалося отримати особливо м'який смак.
Медове
Медове
Ціна: 34,90 грн/л.
Медове пиво відноситься до категорії старовинних слабоалкогольних хмільних напоїв. Це смачний напій, що нагадує за смаком традиційне пиво. Виходить воно за рахунок спиртового бродіння ситі (суміш меду з водою) з хмелем і з додаванням пивних дріжджів.
Чеський лагер
Чеський лагер
Ціна: 30,90 грн/л.
Вишукане крафтове, світле пиво верхового бродіння. Це пиво створюється з добірних інгредієнтів: тонко ароматичних сортів хмелю, купажу кращого українського та бельгійського сортів солоду. Приготуйтеся відчути приємну гіркоту цитрусових фруктів. Впевнені, що одного келиха буде мало.
Опілля "Корифей"
Опілля "Корифей"
Ціна: 39,90 грн/л.
Абсолютно традиційне пиво, в якому є тільки солод, вода і хміль. Стриманий зерновий аромат з відтінками хмелю.Смак: чистий солодовий, помірна хмельова гіркота.Готується за класичною лагерною технологією, фільтрується і визріває в спеціальних підвалах зі стабільною температурою.Склад: вода, солод пивоварний ячмінний, ячмінь пивоварний, хміль, пивні дріжджі.
Хмільний мед 
Хмільний мед 
Ціна: 34,90 грн/л.
Солодове пиво, в смаку відчуваються нотки меду с тягучим післясмаком. 
Бульдозер 
Бульдозер 
Ціна: 34,90 грн/л.
Сезонний сорт пива, який вариться у холодну пору року. Зварено відчайдушними пивоварами ТОВ “Пиводар” спеціально для шанувальників пива, котрі не бояться випробувати себе на міцність. Пиво “Оригінальне” класифікується як Strong Lager (міцний лагер) — тип пива, що зварений із подвійної кількості солоду. Останнім часом цей сорт стає все більш популярним у молодого покоління любителів пива, що обирають оригінальні та міцні сорта, вміст спирту в яких досягає 5-8%. Міцні лагери зазвичай мають щільний і інтенсивний солодовий смак, а також не яскраво виражений букет та хмельовий аромат. ABV: 5,9% Plato: 16% IBU: 18-20Ідеально зіставить прекрасну компанію сиру або смаженому м`ясу.Хвала відчайдушним пивоварам!!!
Ризьке
Ризьке
Ціна: 34,90 грн/л.
Пиво Ризьке, світле, фільтроване, не пастерезоване.
Смак: чистий солодовий, з невеликою гіркуватістю. Склад: мінеральна вода, добірний солод, хміль, дріжджі. 

Попереднє замовлення