Як Наше Пиво вітало переможців!

Новорічні побажання

Обработка видео...

Переможці за підсумками голосування!

Хочу побажати нашій Україні в 2019 році, щоб кожен день був світлим, як келих пива на сонці!Щоб люди жили в мирі і злагоді!Хай в нашій країні завжди буде стабільність- як в Нашому Пиві!Зичу здоровʹя, свободи та енергії Усім! Нашим юним громадянам бажаю свідомості, любити свою країну і вболівати за свій народ! Посміхайтесь) Попри все посміхайтесь!
Андрій Іванович. Номер дисконту - 007976. Магазин: бул. Рубіновий 5 Б
Хай поможе Вам Всевишній Так примножить свої статки, Щоб були в сім"ї достатки! В сейфах-злитки, в погребах-вино і сало. Щоб у хаті і коморі те, що треба, тей стояло! День за днем, і крок за кроком... З новим щастям, З Новим Роком! Щоб у хаті все було та й завершилось АТО Щоб шампанське відкривали, кожен день гостей стрічали. Мир і щастя в кожен дім Принесла Свиня усім Ця Свиня культурна дуже, Подивись на неї, друже, Всій країні шле вітання, Найщиріші побажання! З Новим Роком!
Аня. Номер дисконту - 007894. вул.  Адреса магазину: вул. Шолохова 1
Я бажаю Україні Непохитній буть віднині. Стійко нести дні буття Від тепер до майбуття. Хай у нашій щирій крові Не бракує нам любові, Ніколи щоб не забували Тих, кого завжди кохали. Щоби кожен батько й ненька І дитинонька маленька В "завтра" впевнені були, Жити впевнено могли. Щоб політиків байдужих Замінили люди мужні. Щоб тарифи на "прожити" Не росли, як в полі жито. Хай кожен день ваш буде ясним, Незабутнім та прекрасним. І кожен вечір буде теплим Та зграя мрій під мирним небом. Будь щасливим, Рік Свині! ТАК - коханню! Лиху - НІ! P.S. Та приходьте в "Наше пиво"! Пиво п'єш і маєш крила :)
Миколай. Номер дисконту - 024313. Адреса магазину: пр. Калнишевського 1 
На пороге Новый Год! Скорей впустите этот бесшабашный праздник в свой дом и наслаждайтесь блаженным бездельем всю ночь! Желаю всем настырности в бездонных и самых укромных желаниях! Пусть Дед Мороз упорно исполняет каждое из них, не давая отдыха от веселого гулянья и восхитительных удовольствий!Пусть в новом году все бутылки будут бесконечными, а стаканы бездонными, все мужчины бесконечно щедрыми, а все женщины симпатичными и сговорчивыми, все начальники безотказными, а подчиненные искренними, все желания и мечты сбывающимися, а сбывшиеся — вновь желанными.
Богдана. Номер дисконту - 020946. Адреса магазину вул. Новокримська 1
В цей скрутний для країни час, хочеться побажати лише одного - мирного неба над головою, міцних кордонів, і щоб ті, хто боронять наш з Вами спокій повернулися до своїх рідних домівок, сімей та дітей. І мали змогу, як і ми з вами, підіймати келих пива, за нашу Україну. Тому, якщо це побажання, набере найбільше вподобайок, я подарую хлопцям з АТО новорічне диво, казку. А саме передам їм ту корзину подарунків від Всіх нас з Вами. Бо завдяки Їм, в нас палають лише крани, а не лани. З повагою, клієнт Нашого Пива
Павло. Номер дисконту - 024806. Адреса магазину: бул. Рубіновий 5 Б

Привітання переможців!

Прослухати

Аня. Номер дисконту - 007894.

Прослухати

Андрій Іванович. Номер дисконту - 007976.

Прослухати

Миколай. Номер дисконту - 024313.

Прослухати

Павло. Номер дисконту - 024806.

Богдана.mp3

Богдана. Номер дисконту - 020946.

Всі побажання кліентів!

Желаю в следующем году , кто не женат , иметь жену , такую , чтоб всем на завиденье , а для мужчины украшенье, для деток мир, блогополучья, чтобы здоровья была куча, родителям работы много плодотворной , чтоб прихоти исполнить вовремя, и остальным всем близким и родным, а также всем друзьям, и просто близким людям, нет , даже просто всем , хочу я пожелать Вам чуда!!!!! Все верят в чудеса , благословенья всем, за каждый чудный миг , нас Бог благословит !!! С наступающим Вас всех, всего самого доброго, светлого и наилучшего!!! Мы любим эту жизнь!!! А она любит нас Всех)! Ждём чудеса, как в детстве! С Наступающим 2019 годом!
Валерій. Номер дисконту - 017698.
На пороге Новый год. Пусть он счастье принесет, Радость, сказку, чудо, смех, Удовольствие для всех. Дарит крепкое здоровье И везение с любовью. Не грустить всем, не стареть, Не плошать и не болеть. Теплоты всем, доброты И везения, красоты, И от близких понимания, И в душе очарования. Пусть удачу принесет Главный праздник — Новый год!
Андрій. Номер дисконту - 021332.
Пусть в Новый год случится чудо — В душе зажгутся огоньки И целый год у вас не будет Ни огорчений, ни тоски. Пусть елка с яркою звездою В ваш дом удачу принесет, Любовь и крепкое здоровье. Пусть год вам сказочно везет. Под бой курантов загадайте Свои заветные мечты И в дом свой поскорей впускайте Год радости и доброты.
Андрій. Номер дисконту - 021332.
Хай поможе Вам Всевишній Так примножить свої статки, Щоб були в сім"ї достатки! В сейфах-злитки, в погребах-вино і сало. Щоб у хаті і коморі те, що треба, тей стояло! День за днем, і крок за кроком... З новим щастям, З Новим Роком! Щоб у хаті все було та й завершилось АТО Щоб шампанське відкривали, кожен день гостей стрічали. Мир і щастя в кожен дім Принесла Свиня усім Ця Свиня культурна дуже, Подивись на неї, друже, Всій країні шле вітання, Найщиріші побажання! З Новим Роком!
Аня. Номер дисконту - 007894.
С Новым Годом Украина! Чтобы в новом году Ты цвела,как яблоневый сад,и мы не слышали слово"ГРАД". Мы дети твои! Жёлтых полей.И синего неба!
Станіслав. Номер дисконту - 011504.
Новий рік вже за дверима, Пахне качка у печі. В день святковий вам бажаю Оптимізму у душі. Зміни будуть лиш на краще В році тому, що прийде. Хай усім нам, друзі, з вами Він лиш щастя принесе.
Олександр. Номер дисконту - 018044.
Желаю стране процветания и мира!!!)))
Фаіна. Номер дисконту - 8048.
Прийміть від душі привітання з наступаючим Новим Роком! Щирі і сердечні побажання; міцного здоров’я, благополуччя, щастя, любові, радості, здійснення усіх Ваших бажань. Нехай відбудуться незвичайні, радісні події. Більше вдалих і щасливих днів Нехай наступний рік принесе добробут і успіх, дасть нові сили для досягнення цілей, виправдає надії, а наполегливість і цілеспрямованість допоможуть здійснити мрії. Твердості духу, невичерпного оптимізму, міцного здоров'я та удачі в особистому житті. Бажаю уникнути неприємних ситуацій у новому році, бажаю, щоб завжди грошей вистачало на розкішне життя, веселі розваги і смачну їжу. Хай новорічна казка завітає до кожної родини!!! І подарує всім нам та нашій країні мир, добробут, впевненість у завтрішньому дні, свтлі будні та здійснення уіх ваших мрій!З Новим роком
Ірина. Номер дисконту - 012247.
Украина! Любимая и родная наша страна! Страна где я родился, где прошло моё детство и юность, где я взрослел и получал знания, мужал, добивался достижений. В это тяжелое для тебя время, Украина - я желаю тебе процветания, благополучия, стабильности и скорейшего выздоровления после долгой и затяжной болезни! Пусть твои богатые и плодородные земли радуют нас урожаями. Пусть буйно цветут деревья в твоих садах. Пусть звонко льются твои такие певучие и красивые украинские песни. Я желаю тебе любимая,Украина, чтобы все невзгоды остались в старом уходящем году, а в наступающий Новый год ты вошла с мирным небом над головой, с вкусным хлебом и богатым праздничным столом у всех украинцев, с радостью и весельем! С наступающим Новым годом тебя, моя любимая УКРАИНА!!!
Олександр. Номер дисконту - 027200.
Що я хочу побажати.По перше ,це миру на неньки України! По друге щоб в нас у українців нарешті з'явився справжній гетьман і зробив з України центр Всесвіту ! Бо ми того варті!!! А головне ,кохайтеся до безтями!!! З новим роком!!
Віталій. Номер дисконту - 004343.
Снежинки с неба тихо падаюти наступает Новый Год!Пусть каждый день всех радуети много счастья принесет!
Володимир. Номер дисконту - 025953.
Пусть год наступающий Радует счастьем, Подкинет деньжаток, Отвадит ненастья, Здоровье подарит, Успеха прибавит И только хорошее В жизни оставит.Исполнит желанья, Подарит вниманье, Любовь, от которой Быстрее дыхание, Работу — попроще, Зарплату — побольше, Бумажник из кожиНабитый потолще.Чтоб вы улыбались, Почаще смеялись. И чтобы ни капелькиНе огорчались!
Валерій. Номер дисконту - 019525.
Дорога моя Україно!!!Вітаю з Новим роком-прекрасним святом,що вселяє надію в серце і віру в чудеса.Бажаю щоб в бій курантів, заповітне бажання щоб був мир в нас, перестало бути мрією і нарешті здійснилося.Миру нашій любій країні,кожній родині,кожному дому!!!
Сергій. Номер дисконту - 006815.
Желаю счастья много много И что бы в жизни уже не молодой Твоя цветущая дорога Не стала узкою тропой Ещё любви тебе желаю Огромной! Чистой как слеза! И чтоб повсюду, улыбалась, твоя счастливая Судьба! С Любовью к Своей Стране УКРАИНЕ.
Євген. Номер дисконту - 026672.
Я хочу, чтоб в каждый дом Праздник в двери постучался, Чтобы новогодний стол От еды едва держался, Чтобы телек заглушал Звон бокалов и стук лошки И никто не приносил Комунальные платёшки. К каждому пусть в эту ночь Чудо в двери постучится, Бородатый дед мороз На оленях пусть примчиться И подарит счастье всем. Ну а мне приятно-б было, Если-б закусь подарил И пивко от "Наше пиво":-)
Кирило. Номер дисконту - 023825.
Желаю мира в стране, что бы не было войн и раскола. Что бы мы обычные Украинцы наконец-то начали жить, а не выживать. Что бы зарплаты соответствовали ценам и что б на отдых хватало, а не только на коммуналку. Что бы наши дети не знали, что такое война. Что бы старики спокойно взодзнули и отдохнули, а не копейки на лекарства считали... Что бы к власти пришли, те кто за страну готов бороться, а не за наполнение своего кармана! И главное помните, что изменения начинаются с малого, измените себя и мир начнет меняться 😉 чаще помогайте, тем кто нуждается..и в сложной ситуации Вам все вернется. Всех с наступающими праздниками!
Анжеліка. Номер дисконту - 025348.
На пороге Новый Год! Скорей впустите этот бесшабашный праздник в свой дом и наслаждайтесь блаженным бездельем всю ночь! Желаю всем настырности в бездонных и самых укромных желаниях! Пусть Дед Мороз упорно исполняет каждое из них, не давая отдыха от веселого гулянья и восхитительных удовольствий!Пусть в новом году все бутылки будут бесконечными, а стаканы бездонными, все мужчины бесконечно щедрыми, а все женщины симпатичными и сговорчивыми, все начальники безотказными, а подчиненные искренними, все желания и мечты сбывающимися, а сбывшиеся — вновь желанными.
Богдана. Номер дисконту - 020946.
В рік я новий побажаю - Щоб країна, ти, цвіла!Щоб пишатись милим краєм, Щедрість щоб, та міць була.Щоб святковий кршик повен - Мізер коштів забирав.Відпочинок щоб у горах - Буковель - щоб кожен мав.Літом - море, не городи.А як там, то - урожай!Із сусідами щоб згоди, Мирним хайнаш буде край.Щоб бажання всі здійснились - Пиво з крану хай тече.Кому як, а це - наснилось, Сало щоб, запить богщем.Що бажать іще країні?В рік свинячий, в новий шлях?У керма ж бо, також, свині,Зароблять нам, свій новий жах.Хай нам Бог, чи сила з неба,Облаштує - щит, броню.Олігархи щоб, в потребі, Не підклали нам - свиню!
Тетяна. Номер дисконту - 020970.
Вітаю з Новим роком! Бажаю, щоб наступний рік приніс нам стільки радості, скільки днів у році, і щоб кожен день дарував нам усмішку і частинку добра. Нехай все, що ми планували, обов'язково збудеться, все, що хотіли почати, – почнеться, а що хотіли закінчити – закінчиться. Нехай у наступному році ми всі станемо щасливішими, добрішими і уважнішими до людей, які нас оточують, а світ відкриє нам нові двері!
Cергій. Номер дисконту - 000501.
З Новим роком! Нехай цей рік принесе нам багато щастя, удачі, посмішок, тепла і світла. Нехай він буде сповнений яскравими фарбами, приємними враженнями і радісними подіями. Бажаю всім у новому році бути здоровими, красивими, коханими і успішними!
Олександр. Номер дисконту - 005578.
Я хочу пожелать, чтобы Дед Мороз принес вам целый мешок радости и веселья, а Снегурочка одарила добром и счастьем. Новогодние эльфы пускай исполнят все желания, и хоть мы с вами знаем, что всех их не существует, пусть рядом будут такие люди, которые с легкостью их заменят и наполнят вашу жизнь волшебством.
Дарина. Номер дисконту - 006772.
В Новый год желаю жизниСладкой, как малина,Яхту, как у президента,Особняк с камином.На столе — икру белуги,Прямо из Ирана,Чтобы все деликатесыБыли по карману.Иностранную машину,Или сразу пару,Самых модных в мире шмотокИ аксессуаров.Чтобы вовсе не болели,Все мечты сбывались,А хорошие моментыЧаще повторялись!
Василь. Номер дисконту - 015882.
В цей скрутний для країни час, хочеться побажати лише одного - мирного неба над головою, міцних кордонів, і щоб ті, хто боронять наш з Вами спокій повернулися до своїх рідних домівок, сімей та дітей. І мали змогу, як і ми з вами, підіймати келих пива, за нашу Україну. Тому, якщо це побажання, набере найбільше вподобайок, я подарую хлопцям з АТО новорічне диво, казку. А саме передам їм ту корзину подарунків від Всіх нас з Вами. Бо завдяки Їм, в нас палають лише крани, а не лани. З повагою, клієнт Нашого Пива
Павло. Номер дисконту - 024806.
Поздравляю с Новым годом! И хочется всем пожелать, чтобы в наступающем году с нами произошло то самое чудо, о котором мы все так мечтаем. Хоть у каждого оно свое, но оно обязательно самое необходимое и самое важное. Желаю, чтобы все мы были живы и здоровы, чтобы занимались тем, что приносит нам удовольствие. Желаю достигать новых вершин и самореализовываться. А еще пожелать хочу побольше радостных моментов, которые перейдут в приятные воспоминания, и встреч с преданными друзьями и любимыми домочадцами.
Максим. Номер дисконту - 026831.
В этом Новом Году я желаю всей Украине дней без войны,стабильности,достатка нашим жителям и исполнения всех желаний.
Микола. Номер дисконту - 9118.
Друзья мои, разрешите поздравить Вас всех с наступающим Новым годом и пожелать, чтобы пиво не кончалось у нас на столах в холодильниках и на заветных полочках, чтобы это было не просто пиво, но каждый сорт приносил нам только яркие и запоминающиеся впечатления! Пусть будет больше новых пивопутешествий и знакомств с новыми сортами пива. Давайте устраивать больше интересных пивных мероприятий, встреч и совместных дегустаций. Больше пива Вам хорошего и разного! Удачи во всех начинаниях, крепкого здоровья и хорошего настроения! И, конечно же, хорошо отпраздновать Новый Год!
Олександр. Номер дисконту - 023665.
З Новим роком Вас вiтаю; щастя, успiху бажаю, "Наше Пиво"з нами пити та нiколи не хворiти
Саша. Номер дисконту - 015155.
Щоби пиво було свiжим як ялинка в новий рiк. Щоб завжди хотiлось пити "Наше Пиво" цiлий рiк
Саша. Номер дисконту - 015155.
Сердечно вітаю вас з Новим роком і бажаю, щоб він пройшов під знаком миру і добра, любові та поваги, щоб став роком чистих помислів і добрих справ!
Дмитро. Номер дисконту - 015804.
Уходит старый год. Шуршит его последняя страница. Пусть лучшее, что было, не уйдёт! А худшее - не сможет повториться!❄⛄🌲
Олександр. Номер дисконту - 024860.
Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння, а плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього!
Валентина. Номер дисконту - 9040.
З Новим роком вас вітаю.Миру й злагоди бажаю.Хай цей рік у вашу хатуПринесе велику вдачу.Щоб ніколи не хворіли,А в душі щоб молоділи.Щоб було у вашім доміПовно радості й любові.Чого ще вам побажати?Звісно, радості багато,Рідних щирих посмішок,В домі щоб був затишок.
Оля. Номер дисконту - 025810.
Бажаю, під ялинку у новорічну нічь отримати, здоров'я для всіх рідних, удачі близьким та друзям. Також хочу отримати від Діда Мороза память, яка б не стиралася у період з 31.12.18 по 14.01.19, та прошу імунітет від мандарин та олів'є))) А поки я все це буду чекати, нехай він мені подарує багато Нашого Пива!))))
Ігор. Номер дисконту - 005250.
Поздравляю с Новым годом! И хочется всем пожелать, чтобы в наступающем году с нами произошло то самое чудо, о котором мы все так мечтаем. Хоть у каждого оно свое, но оно обязательно самое необходимое и самое важное. Желаю, чтобы все мы были живы и здоровы, чтобы занимались тем, что приносит нам удовольствие. Желаю достигать новых вершин и самореализовываться. А еще пожелать хочу побольше радостных моментов, которые перейдут в приятные воспоминания, и встреч с преданными друзьями.
Сергій. Номер дисконту - 023011.
Блестящего Нового года,Уюта семейного Вам, Здоровья, Удачи,свободы,Успехов всем Вашим делам!
Катя. Номер дисконту - 016061.
Год 2019 —По-китайски год Свиньи,Чтоб нам улыбнулось счастье,Свинку дружно встретим мы.В год Свиньи вам пожелаюВсем копилки заиметь,У копилки-свинки в брюшкеБудут денежки звенеть.Я желаю, что с удачейЦелый год дружили мы,Счастье, чтоб принес и радостьВсем год земляной Свиньи.
Наталя. Номер дисконту - 023477.
Желаем, чтобы на протяжении долгих лет, в делах все удачно складывалось и получалось, пусть магазин процветает и приносит прибыль! Чтобы все клиенты выходили довольные и обязательно возвращались! Вы лучшие💕💕💕
Ната. Номер дисконту - 9196.
Щоб усі були здорові, щасливі та жирні, як свині 😄😂
Анастасія. Номер дисконту - 011403.
желаю чтоб в новам году наше пиво было еще вкусней.процветания и больше покупателей хороших.с новым годом!!НАШЕ ПИВО!
Наталя. Номер дисконту - 016147.
С Новым Годом! У каждого года-особая стать; По самым надёжным приметам Грядущим для нас собирается стать Особенно добрым и светлым!! Пускай в нём не будет, тяжёлых минут! Пускай он отринет ненастье! Пускай он внедрит теплоту и уют Своей несгибаемой властью Пускай принесёт удовольствие труд! Пускай не подводит погода Пускай несказанно нас всем повезёт Счастливого Нового года!
Вячеслав. Номер дисконту - 017027.
Желаю компании Наше пиво ,огромного развития в сфере обслуживания клиентов которое и так на хорошем счету , качество вашего пива заставляет не менять вас никогда!Развивайтесь по всей Украине и будьте щасливы в новом году пускай он принесет вам самых лучших и адекватных клиентов! Всегда ваш покупатель.С новым 2019 годом!!!!!!!
Олександр. Номер дисконту - 023321.
Поздравляю с Новым, долгожданным, Годом! Пусть трепещущее чувство восторга, от предвкушения радостных перемен не покидает вас всё торжество и останется сладкой оскоминой на весь предстоящий год! Успехов во всех отраслях и начинаниях! И конечно,любви! Абсолютной, взаимной и прекрасной!
Віта. Номер дисконту - 012198.
Поздравляю с Новым годом! И хочется всем пожелать, чтобы в наступающем году с нами произошло то самое чудо, о котором мы все так мечтаем. Хоть у каждого оно свое, но оно обязательно самое необходимое и самое важное. Желаю, чтобы все мы были живы и здоровы, чтобы занимались тем, что приносит нам удовольствие. Желаю достигать новых вершин и самореализовываться. А еще пожелать хочу побольше радостных моментов, которые перейдут в приятные воспоминания, и встреч с преданными друзьями и любимыми.
Замета. Номер дисконту - 023332.
В Новому році хай щастить,Голова хай не болить!Дятли, ті що нас довбають,Хай негайно поздихають!Грошенят Вам більше вдвоє,А кохання навіть втроє!З Наступаючим Новим роком!
Роксана. Номер дисконту - 012707.
В Новом году хочу пожелать всей Украине мира,что бы война закончилась. С НоВым ГоДоМ ПоЗдРаВлЯюМ и здоровья вам желаем. Чтобы сил, как у слона. А полёт как у орла))))
Аліна. Номер дисконту - 024115.
Желаю в новом году процветания, сытости, умеренной хмельности и удовольствия!!!!!
Марина. Номер дисконту - 006860.
З новорiчними святами Украiнцi нашi бравi Будьте честнi та вiдважнi Здоровi та поважнi Пийте НАШЕ украiнцi Бо без Пива не свята
Олександр. Номер дисконту - 9700.
З Новим роком, українці!Хай в квартирі і хатинціЗаіскриться вогник чуда,Хай добро до вас прибуде.Хай насіється із небаТе, чого усім вам треба.Хай зійде вам Божа ласка,І в життя ввірветься казка.😘
Юлія. Номер дисконту - 026860.
Я бажаю Україні Непохитній буть віднині. Стійко нести дні буття Від тепер до майбуття. Хай у нашій щирій крові Не бракує нам любові, Ніколи щоб не забували Тих, кого завжди кохали. Щоби кожен батько й ненька І дитинонька маленька В "завтра" впевнені були, Жити впевнено могли. Щоб політиків байдужих Замінили люди мужні. Щоб тарифи на "прожити" Не росли, як в полі жито. Хай кожен день ваш буде ясним, Незабутнім та прекрасним. І кожен вечір буде теплим Та зграя мрій під мирним небом. Будь щасливим, Рік Свині! ТАК - коханню! Лиху - НІ! P.S. Та приходьте в "Наше пиво"! Пиво п'єш і маєш крила :)
Миколай. Номер дисконту - 024313.
Хочу побажати нашій Україні в 2019році, щоб кожен день був світлим, як келих пива на сонці!Щоб люди жили в мирі і злагоді!Хай в нашій країні завжди буде стабільність- як в Нашому Пиві!Зичу здоровʹя, свободи та енергії Усім! Нашим юним громадянам бажаю свідомості, любити свою країну і вболівати за свій народ! Посміхайтесь) Попри все посміхайтесь!
Андрій Іванович. Номер дисконту - 007976.
Хай Новий рік у вишиванці Розбудить Вас щасливо вранці, І принесе у Вашу хату – Усмішок й радощів багато. Розбудить приспані надії, Зерном і щастям Вас засіє, Зігріє миром і любов’ю І подарує Вам здоров’я!
Юрій. Номер дисконту - 024174.