ВІДМІННЕ ВИНО ДЛЯ СПРАВЖНІХ ГУРМАНІВ!

Асортимент присутній не на всіх магазинах, уточнюйте асортимент та здійснюйте ПОПЕРЕДНІ ЗАМОВЛЕННЯ
Біла орхідея 
Біла орхідея 
Ціна: 64,00 грн/л.
Вино ординарне напівсолодке біле, виготовлене з білих європейських сортів винограду. Має світло-солом'яний колір та класичний смак, який сподобається всім. Відрізняється легким ароматом, який притаманний європейським сортам винограду. Подавати можливо практично до любого столу.
Мускат Біле
Мускат Біле
Ціна: 49,90 грн/л.
Мускат Білий - біле, напівсолодке вино, виготовлене з мускатних сортів винограду. Смак вина має інтенсивний, впізнаваний букет з яскраво вираженим смаком виноградних ягід. Вино рекомендується подавати з фруктовими салатами, нежирними сирами, морозивом.
Таврійське божолє
Таврійське божолє
Ціна: 99,90 грн/л.
Вино "Таврійське Божолє" яскраве,  полусухе, сильне, завзяте, з насиченим фруктово-ягідним букетом та післясмаком, що відрізняється нотами сухофруктів. Ідеально підходять легкі закуски, м`ясні нарізки, сири.
Ла перла б'янка
Ла перла б'янка
Ціна: 69,90 грн/л.
Ла Перла Б`янка (персик) - біле, напівсолодке вино, виготовлене з мускатних сортів винограду. Вино з яскравою нотою персика, рекомендується подавати з фруктовими салатами, нежирними сирами, морозивом, різноманітними десертами. Відмінний аперитив.
Шардоне
Шардоне
Ціна: 69,90 грн/л.
Шардоне - біле, сухе вино, виготовлене із сорту винограду "Шардоне". Має насичений золотисто-солом'яний колір. Вино відмінно поєднується з легкими закусками, різноманітними салатами і рибними стравами.
Дамський каприз 
Дамський каприз 
Ціна: 64,00 грн/л.
Вино ординарне напівсолодке червоне, виготовлене з купажа європейських червоних сортів винограду та винограду сорту Каберне Совіньон. Несолодке, має ноти терпкості та насичений смак чорної смородини та вишні. Подавати рекомендується до м'ясних блюд, жирної чи копченої їжі.
Спокуса
Спокуса
Ціна: 64,00 грн/л.
Вино ординарне напівсолодке червоне виготовлене з купажа європейських червоних сортів винограду та винограду сорту Одеський чорний. Має густе рубінове забарвлення. Вино має ніжний квітковий аромат і освіжаючий приємний смак. Подавати можливо практично до любого столу.
Рубіно гранде
Рубіно гранде
Ціна: 69,90 грн/л.
Рубіно Гранде - червоне, напівсолодке вино. Вино з яскравою нотою граната, ідеально поєднується з м'ясними стравами, пловом, шашликом і в той же час, подається до десертів і фруктових салатів.
Ізабела
Ізабела
Ціна: 69,90 грн/л.
Вино з сорту Ізабелла має легку структуру (так зване «тіло») і яскраві ягідні аромати, з вираженим полуничним тоном, за що в Італії він навіть отримав назву Fragola (тобто дослівно полуниця) і якийсь час використовувався у виробництві ігристого вина Fragolino
Сапераві
Сапераві
Ціна: 69,90 грн/л.
Сапераві - червоне, сухе вино, виготовлене із сорту винограду "Сапераві". Має непроникно червоний колір. Його відтінок схожий на колір перезрілої вишні. Вино Сапераві підкорить вас своїм незвичайним смаком і тонким ароматом. Вино чудово підходить до м'яса, вишуканих страв, дичини і витриманих сирів.
Москатель розадо
Москатель розадо
Ціна: 69,90 грн/л.
Москатель Розадо - рожеве, напівсолодке вино, виготовлене з мускатних сортів винограду. Смак вина - інтенсивний, впізнаваний букет з яскраво вираженим смаком виноградних ягід. Вино чудово поєднується з фруктовими салатами і десертами, а так само є відмінним аперитивом.
Бессарабіко
Бессарабіко
Ціна: 69,90 грн/л.
Бессарабіко - рожеве, напівсолодке вино. Вино з яскравою нотою вишні, рекомендується подавати з льодом як лонг-дрінки, з мінеральною або газованою водою.
Кристалло россо
Кристалло россо
Ціна: 69,90 грн/л.
Кристалло Россо - рожеве, напівсолодке вино з нотами смородини. Вино з яскравою нотою смородини. Ідеально поєднується з м'ясними стравами, пловом, шашликом.
Глінтвейн
Глінтвейн
Ціна: 49,90 грн/л.
Гарячий алкогольний напій на основі червоного вина,  цукром і прянощами (спеціями). 
 Традиційно вживається в Вірменії, Австрії, Німеччини, Швейцарії та Чехії на різдвяних базарах і святах, що проводяться на відкритому повітрі.
Княгиня Лідія 
Княгиня Лідія 
Ціна: 69,90 грн/л.
Княгиня Лідія - рожеве, напівсолодке вино, виготовлене із сорту винограду "Лідія". Має неповторний смак і запашний аромат. Вино можна подавати до десертів, зефіру, печінкою, желе і фруктам.
Кальвадос 
Кальвадос 
Ціна: 49,90 грн/л.
Неповторний букет кальвадосу виходить завдяки тому, що в певних пропорціях змішуються солодкі, гіркі, гірко-солодкі і кислі сорти яблук.
Рідний край
Рідний край
Ціна: 69,90 грн/л.
Рідний Край - червоне, напівсолодке вино. Вино з яскравими нотами полуниці.