Гаряча лінія
Real Beer - магазин крафтового пива в городе Днепр

Обработка видео...

Real Beer - це магазин справжньго пива в місті Дніпро
Якщо ви розумієтесь в пиві то Вам сюди! Магазин "Real Beer" це магазин, в якому представлені найкращі, ексклюзивні і добірні сорти справжнього пива і також до нього елітні закускі.
Народження магазину відбулося в квітні 2016 року. Продавці - консультанти - це експерти в області пива, можуть поділитися найцікавішими фактами про пиво, занурять в світ крафтового пивоваріння, розкажуть цікаві легенди про пиво і обов'язково запропонують продегустувати елітні напої.
Ласкаво просимо!
Події Real Beer

31 травня 2019: Виїзна дегустація в Phonexa

Говорили багато про крафтового пиво, видах і стилях, рідкісних сортах і рецептах пива ... Загалом було багато цікавих тем які обговорювали і які залишилися для обговорення ... Впевнені, що наступна зустріч буде націлена на розбір тих, які не встигли обговорити за келихом крафтового пива!
 

18 травня 2019: Пиво, дівчата, мотоцикли: як пройшло відкриття салону Harley-Davidson під Дніпром і що там робив Real Beer

18 травня під Дніпром в Слобожанському відкрили дилерський центр Harley-Davidson. У ньому представлені мотоцикли легендарного бренду. Також центр може порадувати повсякденним одягом та екіпіруванням. Рев моторів, клуби диму і запах паленої гуми змішалися з ароматом крафтового пива і барбекю. Команда Real Beer презентувала на відкритті 5 сортів пива від 3 наших партнерів: 1. Munich Ale, Red Ale від Запорізької пивоварні PapaBeer 2. Ten і Dunkel від Чернігівської пивоварні Bierwelle 3. Kronsbeer Ale від однойменної мініпивоварні Запоріжжя
 

19 листопада: Yalantis і виїзна дегустація з Real Beer

19 листопада Всесвітній день чоловіків для розробників програмних продуктів компанії Yalantis пройшов на "УРА" !!! в рамках якого Real Beer провів свою другу виїзну дегустацію! Говорили багато про крафтове пиво, видах і стилях, рідкісних сортах і рецептах пива ...
Загалом було багато цікавих тем які обговорювали і які залишилися для обговорення ... Впевнені, що наступна зустріч буде націлена на розбір тих, які не встигли обговорити за келихом крафтового пива!
 

Виїзна дегустація в SPALAH: освітній хаб і коворкінг

5 жовтня команда Real Beer провела першу виїзну дегустацію в SPALAH: освітній хаб і коворкінг. Формат вибрали поєднавши приємне з корисним: виїзна дегустація та семінар про крафтове пиво, історія його походження.
Все таки культура споживання крафтового пива помітно зростає в місті Дніпро і Real Beer - команда раді бути причетними до цього великого події ...
 

CRAFT КУЛЬТУРА 2018

Craft культура ... І звичайно ж перший для Real Beer масштабний фестиваль крафтового пива в місті Дніпро! Близько 30 крутих пивоварень - учасників та тільки, ми, єдині "ексклюзивщики" крафтового пива, формату МАГАЗИН! Представляли в рамках фесту пивоварню PAPABEER із Запоріжжя, з трьома далеко непопулярними, але викликали масштабний ажіотаж серед поціновувачів крафтового пива фестивалю, з такими сортами:
RED ALE Z - 952 MUNICH ALE
Real Beer вдячний організаторам за надану можливість подивитися на крутих хлопців, які живуть в постійному творчому, експериментальному ритмі хмільного (і не тільки) характеру, ну і звичайно ж дякуємо за можливість також показати себе в рамках фестивалю такого масштабу! Культура споживання крафтового пива помітно зростає в Україні і в місті Дніпро! Чекаємо нових творчих ідей і експериментів на фестивалі крафтового пива "СRAFT КУЛЬТУРА" в 2019 році ...
 

Real Beer і Біржа Благодійності "Добродій"

4 вересня, з 18.00 до 21.00 в арт-центрі «Квартира» на Троїцькій, 3, єдиний раз кращі правозахисники Дніпра зібралися разом, щоб своїми юрконсультаціями допомогти талановитій, але абсолютно без грошей, 15-річній скрипальці з Дніпра перемогти на найважливішому конкурсі в Італії ! Наташа - єдиний представник України, яку відібрали для такого престижного міжнародного конкурсу. І її шанси перемогти і прославити Дніпро і Україну - максимально високі, потрібно тільки крапельку допомогти.
"Для городян це був єдиний шанс отримати кваліфіковану консультацію з будь-якого питання (від захисту бізнесу до спадщини, уголовкі, нерухомості, проблем з держорганами, захист жінок і прав людини в Європейському суді) вартістю в 2500 гривень всього за 250 грн, а всі 100% виручки підуть на поїздку Наташі Сніжко в Італію. " - Каже волонтер Біржі благодійності "Добродій" Влада Миколюк.

Команда Real Beer на цьому вечорі виступила партнером Біржі благодійності "Добродій" і принесла свої частування для гостей: ексклюзивне крафтового пиво і смачні закуски до нього!

"Для Real Beer велика честь бути на такій події, ми раді що небайдужі до таланту іншим, запросили Real Beer - команду, небайдужих пропагандистів культури пиття" Правильного пива "серед всіх бажаючих!" - Каже керівник магазину крафтового пива "Real Beer" Володимир.
 

Real Beer і ConcordBank

25 травня 2018 року в приміщенні "Wix Offices" (Дніпро, вул. Старокозацький 37) Real Beer і команда виступили генеральним партнером конференції від "КонкордБанк" для IT фахівців з темою: "Куди і як інвестувати свій дохід для прибутку?".
Хлопці говорили багато про фінанси, розрахунках, думали куди і як інвестуватися. Після напружених ідей, роздумів і планів на майбутнє, для того щоб розслабитися і остаточно "кайфонуть від цього вечора" ми запропонували два види крутого Крафт ексклюзивного пива від київської пивоварні "MakarBeer": Peer2Beer (світлий сорт), DarkbeerNet (темний сорт).
Як і очікувалося, пиво "зайшло" всім гостям, особливо разом з бастурмою і горіхами. Також пригощали відмінним лимонадом всіх бажаючих. Команда Real Beer націлена на розвиток культури дійсно справжнього крутого крафтового пива - експертність, якість професіоналізм - наша візитна картка!